• : 0000 000 00 00
Tekcan Metal Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. - Karatay, Konya

Firma Hakkında

Tekcan Metal’ı Yakından Tanıyın…

SEÇKİN MARKALAR TEKCAN METAL’de

Demir çelik sektöründe üretilen mamül ve yarı mamüllerin pazarlama ve dağıtımını yapmak için 2005 yılında şahıs şirketi olarak kurulan ve sonrasında şirketleşerek 2017 yılında Fevziçakmak Mahallesi Gülistan Cad.Atiker 3, 2.Blok No:33 AS – Karatay – Konya’da kurulan Tekcan Metal verdiği hizmetin kalitesi ve güler yüzlü ticaret anlayışı ile müşterilerinin beğenisini kazanmış ve her geçen gün işlem hacmini yükseltmiştir.

Bu kapsamda 2017 yılında Fevziçakmak Mahallesi Gülistan Cad.Atiker 3, 2.Blok No:33 AS – Karatay – Konya’ya 500 m2’lik kapalı alan ile hizmetimize devam etmek için yeni yerimize konumlandık. Tekcan Metal, Türkiye’nin en önemli yan sanayi merkezi Konya’da kalite ve fiyatın en önemli faktörlerden birisi olduğunun bilincindedir. Bunun için pek çok sektörün ihtiyaç duyduğu mamül ve yarı mamüller için Türkiye’nin lider üreticilerinin temsilciliğini alarak kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Kardemir, Erbosan, Kroman Çelik, Çayırova Boru, Erdemir, Yücel Boru ve Tosyalı Demir Çelik gibi sektör devlerinin bayisi olan Tekcan Metal dönemsel fırsatları değerlendirerek ekonomik satın almalar yapmakta ve bunun sonuçlarını da müşterilerine yansıtmaktadır.

EN BOL ÇEŞİT
Yan sanayinin yaygın olduğu bölgelerde zaman kavramı çok önemlidir. Eğer böyle bir bölgede tedarikçilik hizmeti veriyorsanız, müşteri ihtiyaçlarını hızlı ve zamanında çözmek bir zorunluluktur. Demir çelik mamül ve yarı mamülleri yüzlerce çeşit ürün ile yüksek stok maliyetine katlanmayı gerektirir. Tekcan Metal hiç bir zaman müşteri parası ile ticarete sıcak bakmamıştır. “Parayı yatırın, 3 gün sonra ürünü gönderelim”, “Yarın gelecek malların arasında sizin malınız var”, “Bu ürün stoğumuzda kalmamış” gibi bahaneleri duyuyorsanız Tekcan Metal ile tanışmamışsınız demektir. Tekcan Metal doğru stok planlaması ile müşterilerinin işinin aksamaması için gerekli ürün çeşidini gerektiği miktarlarda stoklarında bulundurmaktadır.

DEMİR ÇELİK DANIŞMANLIĞI
5 yıllık sektör deneyiminin verdiği tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerine aktaran Tekcan Metal Ailesi, müşterisini doğru ürünlere yönlendirerek bu alanda bir danışmanlık misyonunu da üstlenmektedir. Yüzlerce çeşit ürün arasından müşteri için en verimli ve ekonomik seçeneğin önerilmesi Tekcan Metal’i farklı kılan özelliklerden birisidir. Her Tekcan METAL çalışanı bu konuda sizin menfaatlerinizi korumak, sizin karlılığınızı düşünmek için alternatifler üretir. Müşterilerimizin bizi kendilerinden birisi olarak görmesinin altındaki gerçek bu detayda gizlidir.

ELBETTE KALİTE
Eğer bir üretimde demir çelik mamülleri kullanılıyorsa sağlamlık ve uzun ömür hedefleniyordur. Kimi zaman bir inşaatta, kimi zaman platformlarda kimi zaman bir makinenin parçasında kullanılır. Kimi zaman onlarca can gezer demirden iskelelerde, kimi zaman yüzbinlerce dolarlık makineleri taşır sırtında… Temsilciliğini yaptığımız markaları, stoğumuza koyduğumuz ürünleri her zaman bu bilinç ile seçtik. Tekcan Metal hiç bir zaman daha çok kar etmek için kalite standartlarından vazgeçmez. Tekcan METAL’den aldığınız her ürün mutkaka kalite testlerinden geçmiş, ürünün gerektirdiği uluslarası standartlara uygun kaliteye sahiptir.

SATIŞ İLE BİTMEYEN DOSTLUK
Yapılan iş ticaret ise asıl olan malı satmaktır. Ancak Tekcan METAL için her müşteri bir dosttur. Tekcan METAL’den alınan her ürünün arkasında Tekcan METAL’in garantisi vardır. Burada taahhütler ürün satılana kadar değildir. Tekcan METAL’in kapısından giren herkes cirosuna ve yaptığı işe bakılmaksızın dosttur. Hem satış öncesi, hem satış sonrası…

HEDEF: DAHA ÇOK BÖLGEYi TEKCAN METAL KALiTESİYLE TANIŞTIRMAK
Konya merkezli olarak Türkiye’nin pek çok bölgesine satış yapan Tekcan METAL, satış yaptığı bölgenin koşullarına göre ofis ve depolar kurmayı hedeflemektedir. Tekcan METAL kalitesi ile daha çok insan tanışsın, daha iyi koşullarda daha hızlı hizmet alsınlar diye… Satış yapılan ürünlerin üretiminin yapılarak milli ekonomiye ihracat yolu ile katkı sağlamak Tekcan METAL’in makro hedefleri arasında yer almaktadır.

Siz de TEKCAN METAL’e Gelin,
Burada Sayamadığımız bir çok artı ile Tanışın!

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Fevziçakmak Mahallesi Gülistan Caddesi No:33/AS

Konya / Karatay

Mesaj Formu

QR Code

Etiketler